Twilight Slovenia Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Don't be afraid, I murmured. We belong together. Forever, he agreed.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Vaša mnenja

Go down 
+3
NaTie.*
Jass.
Death And All His Friends
7 posters
AvtorSporočilo
Death And All His Friends
Admin
Death And All His Friends


Female Number of posts : 60
Registration date : 17/03/2009
Age : 32
Location : My secret bitter-sweet place

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySre Mar 18, 2009 1:57 pm

torej, tukej lahko izlijete vse svoje občutke glede knjige.
Priporočam pa, da mnenj drugih ne berete, če še niste prebrali knjige, ker lahko vsebujejo spoilerje.


__________________________

Torej. Twilight. Zame bo to za vedno ostala t.i. "Irska knjiga", ker sem si jo kupla na Irskem in jo tm tut brala. irska lih paše na to knigo. taka k Forks je ubistvu ... fuuuul zelena, temperatura se redko dvigne nad 10°(In, ja, tm sm bla AVGUSTA) in dežuje. skor usak dan. ne vem če smo mel tm u 14 dneh en res sončn dan. če bi bla res psiho, bi se lahko pretvarjala d bo izza enga vogala kr naenkrat skoču kšn Edward-like osebek. ampak nism še totaln psiho. dejstvo, ki je pripomoglo, da moje fantazije niso postale preveč divje je tudi, da smo mel tm preveč dela z usakovečernim zapijanjem, tko da ni blo kej ogromn časa za branje. Laughing

I loved Twilight.  :  :squeeze:  :
vedn sm bla občutljiva ne neke zapletene ljubeznske drame, in če je vpleten še hot glavni junak sm pa itak čist paf. ja kaj, vedno sm bla obupno romantična in knjiga mi ma lih pravo dozo cukra. stil pisanja ni lih neki zapleten, če zna človek usej solidno angleško, jo bo brez težav bral, men se je pa tko al tko brala kot u slovenščini.

Vsebina ... ok ne morem lih zatrjevat da je neeeeeizmerno izvirna, kr je vampirskih knjig že na miljone, ene majo celo rahlo podobno vsebino, ampak je ap nekej res izvirnih elementov tle. in fairytale love, ki je po navadi ne povezujemo z vampirji. to je novo in to folk pritegne.

Stil pisanja me je tut dost pritegnu. sicr je preprost ampak zgodba ful dobr teče in to te nekak prsil, da te res ne mika da bi odložu knigo. sicr pa vrjamem, da me kniga vrjetn neb tok zlo obsedla, če neb mela tut že 1 let obsesije z angleščino. če bi bla napisana v slovenščini....

svojo glavno twilight obsesijo sem mela zadnja dva tedna avgusta in še cel september, ko sm prebrala še druge knjige. takrat se mi je to zdela najboljša knjiga ever, takoj je blo treba na irskem use štir kupt ... zdej ni več najboljša knjiga ever. obstajajo knjige, ki so boljše, bolj izvirne, bolj globoke. ampak čeprau ni najboljša mi je še vedno dobra.
;)
Nazaj na vrh Go down
Jass.




Number of posts : 19
Registration date : 03/04/2009

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPet Apr 03, 2009 9:35 pm

Jz sm učerii fiilm gleedala. in sm čiizt nora & obsedena s teem. danz sm po use trgovinah sam v zadnji naidla knjigo SOMRAK. v knjižnici so po 2 mesca rezervirane...Komi čakam nasleden teden ko dobim še knjigo MLADA LUNA..
Baiie je 1. deu SOMRAK bolša knjiga ko pa fiilm kr je fuul delou baje vn zrezanoo.. Confused
Nekateri pravijo da se fiilm ful vleće. Sam jz bi ga lah komot ceu ddan gledala.. :inluw
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPet Apr 03, 2009 11:03 pm

hmm ko sm prvič film gledala mi je blo fulo hiter konec sploh se mi ni zdelo da je dve uri trajalo *lol
Je pa knjiga vsekakor bolše velik boljš x3
Čeprav Slo. prevod tud ni neki spešli jst sm jo najprej v Slo. prebrala zdej berem pa u angli Smile

Drugač pa jaaaaa ful sposojajo knjige če pri nas u knjižnjici majo prav listek na knjigi prilepljen da ma lohk folk knjigo kao samo 10 dni doma zaradi prevelikega zanimanja *lol

Jst mam drugač svoje knjige Smile in zdej v sredo še tretja izide v Slo. :waw:
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Apr 04, 2009 4:31 pm

twilight :inluw
1. del...
nimam besed... :inluw
ljubim to knigo :inluw
sigurn jo bom šla spet brat...
ampak najprej hočm prebrat še 3. pa 4. del zdej... in komi čakam da pride slo. prevod 3. dela v sredo :wiii :waw: :wiii čeprou že berem v angleščini.. sam mi je sveen mal bolš brat v slovenščini ::'
Nazaj na vrh Go down
Asiiek.*

Asiiek.*


Number of posts : 84
Registration date : 30/03/2009
Location : Somewhere over the rainbow.<3

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Apr 04, 2009 9:23 pm

k mi kdo reče Twilight pruo pomislm na nailepše pučitnce u moimu laifu.. :inluw
prebrala sm io že tokrat da že neki časa ne šteim ueč. *lol
nism se še naueličala...
res mi ie ušeč ta stil pisania... :inluw
pa drgač nasploh mam rada vampirečke že od nekdai... :inluw :inluw
zgodba mi ie zlo zanimiua ie pa res da sm se mi zdi da gledala tut en film k ie biu na podobno foro.alpa brala.neuem ueč.
js k sm brala to knigo sm čutla use občutke k ih ie dožiulala Bella in čis sm se uživela u nieno ulogo.
k ponauad berm knige ni tko...
ampak res te usi občutki...
full dobra kniga.<3 :inluw
glede slouenskega preuoda pa...mam tut slouensko knigo duma kr sm pač hotla uidt razliko...
in sm prebrala..angleška ie res uelik bolš.preuod ie slb.
ene besede so čis napačn preuedene...
ampk to ie sam pač moie mnenie..
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Apr 04, 2009 9:32 pm

jaaaaaa jst mam tud fetiš na vampirčke
*lol :waw:
Ubistvu mam fetiš nanje odkar sm zvedla za drakulo čeprav drakule ubistvu ne maram *lol Razz
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
Asiiek.*

Asiiek.*


Number of posts : 84
Registration date : 30/03/2009
Location : Somewhere over the rainbow.<3

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Apr 04, 2009 9:34 pm

haha js istooo.XD
Nazaj na vrh Go down
Edward's vampire^^

Edward's vampire^^


Female Number of posts : 21
Registration date : 13/04/2009
Age : 30
Location : somewhere with Edward . <3

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPon Apr 13, 2009 6:58 pm

Jaz sem najprei pogledala film in ker mi je bil film fenomenalen res odličn, sem se odločla da preberem še knjigo. Knjiga me je čist potegnila vase. Sama že od nekdai zelo rada berem knjige, ampak ta mi je čist fantastična. Kupila sem si oba 2 dela, zdai pa nameravam še 3 del kupit.
Premišljujem še da bi še začela brati vse dele v angli.
Je mogoče kak ang. prevod na netu?
Drugače si pa film ogledam še velikokrat. ker je res svetoven . In je tui prau dobra igralska zasedba .
In če bi res obstajal vampirji in bi si želela da bi bli tko lepi kot Edward . :inluw
Nazaj na vrh Go down
Taidaa

Taidaa


Number of posts : 3
Registration date : 26/04/2009

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyNed Maj 03, 2009 10:51 pm

najprej sem pogleala film ...
knjiga mi je bla bolša :inluw
sploh je nisem mogla dat z rok ...
:inluw :inluw :inluw
Nazaj na vrh Go down
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPon Maj 04, 2009 12:00 am

Taidaa je napisal/a:
najprej sem pogleala film ...
knjiga mi je bla bolša :inluw
sploh je nisem mogla dat z rok ...
:inluw :inluw :inluw

ja pr men je blo tut tak *lol
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vaša mnenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Vaša mnenja
» Vaša mnenja
» Vaša mnenja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia Fan Forum :: Books :: Twilight-
Pojdi na: