Twilight Slovenia Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Don't be afraid, I murmured. We belong together. Forever, he agreed.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Vaša mnenja

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Death And All His Friends
Admin
Death And All His Friends


Female Number of posts : 60
Registration date : 17/03/2009
Age : 32
Location : My secret bitter-sweet place

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySre Mar 18, 2009 2:04 pm

torej, tukej lahko izlijete vse svoje občutke glede knjige.
Priporočam pa, da mnenj drugih ne berete, če še niste prebrali knjige, ker lahko vsebujejo spoilerje.


___________

Ok, prvo kot prvo. Te knige jz ne maram. Ampak res ne. spisek stvari, ki mi grejo na kurac se je z dveh ali treh iz prvih dveh knjig podaljšal v neskončnost.

prvo kot prvo, vsebina je kot v solzavi mehiški telenoveli. samo Edward naj se preimeuje v Pedro, Jacob v Salvatore in Bella v Marie Elena, pa smo tam.

Bella(oh, mi amore, what should i do?) mi začne it v tej knjigineizmerno na kurac. njen karakter rata tko annoyingly bedast, da bi najraj nekoga usekala. deluje sebična, neodločena in prekomerno solzava. now, that's not exactly how we imagined the heroine right? nesposobna je sprejet eno samo preprosto odločitev, in neprestano joka, kako bo prizadela druge, ne nardi pa nč da bi to preprečla.

Edward (porfavor, amore,stay with me) izpade kot pretirano zaščitniški psiho. svojo napako iz preteklosti poskuša popravt tako, da hoče Bello priklent nase. like that's gonna help.

Jacob (porfavor amore, leave him, come to me) se neprestano vsiljuje tja ko ni treba. Bello poskuša dobesedno prisilit, da bi bla z njim, in ne bo nehu, pa naj mu člouk reče kar hoče. Chill out kid. poleg tega misl da je najpametnejši in jaz že iz principa sovražim take ljudi. uglaunem: ewww. ne maram ga. res res ne. Edward mi je vseeno bolj prebavljiv.

torej, tale tretja knjiga mi je bla totalno razočaranje. mislm, kaj več kokr mučen ljubeznski trikotnik sm pa že pričakovala.
Nazaj na vrh Go down
Jass.




Number of posts : 19
Registration date : 03/04/2009

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPet Apr 03, 2009 10:20 pm

a je ta knjiga že prevedena.?? pa a je v SLO.
kr jz je dans ko sm iskala knjige nisem nikjer našla..
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPet Apr 03, 2009 11:05 pm

amm baje izide v sredo sepravi 8.4.09 Smile
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
Asiiek.*

Asiiek.*


Number of posts : 84
Registration date : 30/03/2009
Location : Somewhere over the rainbow.<3

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Apr 04, 2009 9:44 pm

iaap.js sm io lih učer uidla.^^
moie mnenie...fain kniga.tko kr pr unih dueh.
<33
prebrala sm io uelikrat.
mogoč bom tut u slouenščini...da uidm mau razliko pa to..
:inluw
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyČet Apr 09, 2009 5:32 pm

oki jst sm tole zdej prebrala in priznat morem da sem blauno razočarana Sad::

Knjiga mi je totalni polom razen določenih strani Smile
Mislim kok za fak je lohk Bella zaljubljena v oba in pol ugotovi da je v Edwarda bolj itd. fak čist nelogično mi je nesmiselno vse je kot en ljubezenski trikotnik in pol na koncu je Edward čist velikodušen sploh ga ne moti da se je Bella pred unim šotorom lizala z uni itd.

Se mi zdi da v zgodbi ni nobenega posebne dogajanja vse mi je tok enolično tok čudno in zmedeno newm ne znam razložit

In potem seveda happy konec Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
Asiiek.*

Asiiek.*


Number of posts : 84
Registration date : 30/03/2009
Location : Somewhere over the rainbow.<3

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyPet Apr 10, 2009 11:09 pm

ia se s3niam.
men nasploh 3ia kniga ni lih ušeč.
pa 2ga tut ne.XD
ampk pomoim ie pač Edward razumu Bello.ona se ie znaidla u full čudnmu/bednmu položaiu k ni uedla kai nei nrdi...
Nazaj na vrh Go down
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 5:51 pm

dans prebrala knigo do konca v slovenščini. Smile
morm priznat da mi je tale 3. del velik bol všeč kot pa drugi. Res sm uživala ob branju :inluw

je pa res, da tut js nekako ne dojamem, kak je lahk Bella zaljubljena v oba hkrati Shocked
Jakob mi ni biu všeč Confused skos se je vsiljevau in prou vidl se je, kak izkorišča vsako stvar, ki mu pride pod roko. tut tam predn je šou v boj je s tistim svojim poljubom Bello sam izkorišču v smislu "Poljubi me ali pa se bom ubil." Rolling Eyes

drgač pa so mi bli posamezni deli zelo všeč.
in konec knjige s temi pripravami na poroko mi je biu tut zlo všeč :waw: :inluw
da ne omenjam strani 59, 60 *lol :inluw  :horny:  ::

uglavnem... po netu sem si naročila 1. in 4. del v angleščini. V ponedeljek pričakujm knjigi in komi čakam da začnem brat ^^ najprej bom prebrala 1. del, ko že vem za ka se gre da bom pol mogoče lažje brala 4. del ::'

can't wait! :wauuu
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:17 pm

jaa saj posamezni deli v knjigi so bli zlo dobri recimo tam ko jo zasnubi in tam ko se vrne z lova ko sta na oni postli :smeh::: xpp:
Pa ušeč mi je biv tudi pogovor med Bello in njeno mamo,ko ji mami tok pripoveduje svoja opažanja nje in Edwarda ampak drugače me knjiga ni preveč navdušla *lol
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:25 pm

NaTie.* je napisal/a:
jaa saj posamezni deli v knjigi so bli zlo dobri recimo tam ko jo zasnubi in tam ko se vrne z lova ko sta na oni postli :smeh::: xpp:
Pa ušeč mi je biv tudi pogovor med Bello in njeno mamo,ko ji mami tok pripoveduje svoja opažanja nje in Edwarda ampak drugače me knjiga ni preveč navdušla *lol

haha xD js sm se tam tak smejala ko jo je Jakob zažvalu, ona pa ga je udarla pa si zlomla roko *lol
in še bol sm se smejala, ko je kr pred njim pa Charlijem klicala Edvarda xD *lol
Jakob mi ni ušeč ˇˇ
Team Edward =P  :horny:  :: :inluw < 3

 :dance: :
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:29 pm

jaaaaa jst sm se tud tam smejala škoda da ga Edward ni zadavu *lol

Tale Jakob mi gre včasih že kr preveč na živce *lol *lol *lol
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:35 pm

NaTie.* je napisal/a:
jaaaaa jst sm se tud tam smejala škoda da ga Edward ni zadavu *lol

Tale Jakob mi gre včasih že kr preveč na živce *lol *lol *lol

ja enakooo!

pa všeč sta mi 59 in 60 stran  :horny:  :: haha
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:36 pm

Kaj je na tej strani ?? :waw:
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:43 pm

NaTie.* je napisal/a:
Kaj je na tej strani ?? :waw:

to je tist del ko se Bella zbudi na Edwardovi posli, čeprou je bla prej na kavču... a veš... itd... *lol
Nazaj na vrh Go down
NaTie.*
Admin
NaTie.*


Number of posts : 216
Registration date : 17/03/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptySob Maj 30, 2009 9:48 pm

jaaaaaa sm rekla da mi je ta ušeč *lol *lol
:inluw :inluw :inluw

To me tok spominja na neki mislim tisto ko se pol po postli mečeta *lol
Nazaj na vrh Go down
http://twiligh-slovenia.omgforum.net
~VeRoNiKa~

~VeRoNiKa~


Female Number of posts : 99
Registration date : 04/04/2009
Age : 32

Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja EmptyNed Maj 31, 2009 9:08 pm

NaTie.* je napisal/a:
jaaaaaa sm rekla da mi je ta ušeč *lol *lol
:inluw :inluw :inluw

To me tok spominja na neki mislim tisto ko se pol po postli mečeta *lol

ja uglavnem.. men je bla pa knjiga prou ušeč *lol čeprou bi Jakoba z veseljem vrgla ven. pa tisto njegovo žvaljenje tut *lol

edward edward edward edward edward edward... :inluw
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vaša mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša mnenja   Vaša mnenja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vaša mnenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Vaša mnenja
» Vaša mnenja
» Vaša mnenja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia Fan Forum :: Books :: Eclipse-
Pojdi na: